Aquaparky

Slovenske aquaparkyAquaparky na Slovensku sú napájané termálnou vodou, čo im umožňuje celoročnú prevádzku, sú moderne vybavené a nájdete tu množstvo atrakcií od tobogánov, šmykľaviek, cez vírivky až po perfektne vybavené vodné vitálne či wellness svety. Viac info...

Jazerá a priehrady

priehrady a jazera slovenskaSlovenské jazerá a priehrady ponúkajú oddych najmä v horúcich letných mesiacoch. Populárne sú jazerá v okolí Bratislavy a na juhu Slovenska, ktoré vďaka štrkovému podložiu majú krásnu číru vodu. Priehrady na  slovenských riekach poskytujú dobré rekreačné zázemie a veľa možnosti na kúpanie a vodné športy. Viac info...

Termálne kúpaliská

slovenske termalne kupaliskaSlovenské Termálne kúpaliská sú napichnuté na termálne pramene, ktorých má Slovensko požehnane. Termálne kúpaliska na Slovensku sa na rozdiel od aquaparkov využívajú najmä v lete. Ich voda je ochladzovaná, tak aby v tomto ročnom období bola vhodná na kúpanie. Okrem obyčajného kúpania má voda v termálnych kúpaliskách aj všakovaké liečivé účinky. Viac info...

Kúpele

Slovenske mineralne kupeleKúpele na Slovensku sú zamerané sú hlavne na choroby pohybového a obehového ústrojenstva, látkovej výmeny, dýchacích ciest, nervových a ďalších ochorení. Veľmi dobré výsledky dosahujú Slovenské kúpele v liečbe poúrazových stavov, najmä v dôsledku autohavárií. Kúpele okrem liečby chorôb a poúrazových stavov ponúkajú aj regeneračné a wellness pobyty pre širokú verejnosť. Viac info...
Reklamný prúžok
Slovensko kúpanie recenzie
Recenzie | kúpaliská
Kúpele Rajecké Teplice a zážitkový kúpeľný komplex PDF Tlačiť E-mail

RECENZIA: Luxus, maximálny komfort, komplexné služby, štýlová architektúra, termálna liečivá voda, krásne prostredie s okolitou zeleňou....tiež ste si na moment predstavili vysnívaný dovolenkový rezort v zahraničí?
Nemusíte vycestovať ďaleko a môžete zažiť služby s najvyšším štandardom a pocit maximálnej úslužnosti. Kúpeľný komplex SPA Aphrodite v Rajeckých Tepliciach (www.spa.sk)  je naozaj veľmi príjemným prekvapením na slovenské pomery.

Posledná úprava Pondelok, 02 Máj 2016 11:20
Čítať celý článok...
 
Šútovské jazero – miesto kde sa točil Winnetou PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Predstavujeme jazero v Malej Fatre s prekrásne čistou vodou, ktorú mu môže závidieť nejedno štrkovisko v okolí Bratislavy.
Posledná úprava Sobota, 14 Júl 2012 11:23
Čítať celý článok...
 
Jazerá Sekule – chlapci, pozor na gule PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Záhorie, kraj pokrytý pieskovou púšťou, je domovom svojráznych ľudí. Od zvyšku Slovenska ich oddeľuje hrebeň Malých Karpát, od Čiech zas rieka Morava. Svoju srdečnosť obratne skrývajú za pieskom ošľahané tváre a nárečím s prvkami tvrdej západoslovenčiny a moravského dialektu konkurujú aj východniarom.
Posledná úprava Pondelok, 30 August 2010 07:31
Čítať celý článok...
 
Jazerá Veľký Biel a Bernolákovo – kúpanie v poľnom bazéne PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Len 20 km od Bratislavy medzi obcami Veľký Biel a Bernolákovo sa nachádzajú hneď tri štrkové jazerá vhodné na kúpanie. Míňam ich pri ceste autom z Bratislavy do Senca. Pri svoje 150- tej ceste okolo som sa konečne odhodlal zastaviť a okúpať.
Posledná úprava Pondelok, 23 August 2010 13:30
Čítať celý článok...
 
Bratislavské nuda pláže nevychutnáte bez guráže! PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Kúpanie na bratislavskej nudapláži môže byť ošemetné. Nesie v sebe niekoľko nesporných pozitív, pre vyváženosť vesmírneho poriadku však ukrýva aj niekoľko rizík. Riziká sú oduševneným naturistom ukradnuté ako hipisákovi hygiena, človeka priemerne zviazaného spoločenskými konvenciami však dokážu odstrašiť od kúpania s holým zadkom celkom spoľahlivo.
Posledná úprava Pondelok, 19 Júl 2010 09:14
Čítať celý článok...
 
Horné Saliby - termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Na tohtoročný daždivý Veľkonočný pondelok sme sa rozhodli namočiť do vody termálneho kúpaliska Horné Saliby. Lepšia teplá voda ako chladný dážď či spŕška od veľkonočných polievačov :)
Posledná úprava Utorok, 20 Apríl 2010 12:01
Čítať celý článok...
 
Terchovec – vidiecka plaváreň a wellness PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Je výborné, že v tak atraktívnej turistickej lokalite akou je obec Terchová s neďalekou Vrátnou dolinou vzniklo zariadenie, v ktorom si môžete zaplávať, vysaunovať sa, zahrať si squash, tenis, bowling, dať si masáž a k tomu ešte aj pivo.
Posledná úprava Utorok, 02 Marec 2010 18:59
Čítať celý článok...
 
SAI wellness Senec - dizajnová saunovačka PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Senecký aquapark sa donedávna nemohol chváliť špičkovým wellness. Mal síce fínsku a parnú saunu, chýbal však ochladzovací bazén, oddychová zóna bola neveľká a ľudia sa tu producírovali zväčša v plavkách. Za príplatok 3 eurá k vstupnému to však nebola zlá voľba.
Posledná úprava Nedeľa, 06 December 2009 16:58
Čítať celý článok...
 
Meander Park Oravice nie je kúpalisko, ale aquapark PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Keď prídete do Oravíc, máte na výber hneď z dvoch termálnych kúpalísk. Prvé je menšie, lacnejšie a poskytuje obmedzené služby. To druhé je drahšie, ale o poznanie väčšie a jeho služby a atrakcie sú rozmanité. Označenie termálne kúpalisko však už nie je na mieste. Slovíčko aquapark sa hodí k väčšiemu zariadeniu oveľa viac. Je ním Meander park Oravice, ktorý sme sa rozhodli navštíviť už druhý raz.
Posledná úprava Štvrtok, 12 November 2009 22:01
Čítať celý článok...
 
Auqapark Turčianske Teplice láka aj na kúpeľné fajnovosti PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Priznám sa, kúpeľné mestečko Turčianske Teplice ma svojou atmosférou zvlášť neočarilo. Teplice majú krásny kúpeľný park, novú pešiu zónu, avšak budovy v okolí si ešte dobre pamätajú dobu spred roku 89.
Posledná úprava Sobota, 07 November 2009 09:52
Čítať celý článok...
 
Čunovské jazerá – kúpanie v lužnom lese PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Donedávna boli jazerá pri Čunove zdrojom pitnej vody s prísnym zákazom kúpania. Odnedávna je zákaz zrušený a ľudí je tu stále rovnako. Tak ako v minulosti, aj teraz sú Čunovské jazerá populárne pre svoju čistotu a krásnu prírodou. Zákaz - nezákaz.
Posledná úprava Utorok, 25 August 2009 07:50
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 3

TURISTIKA | okolie

PAMIATKY | okolie

KÚPANIE A KÚPELE | okolie

LYŽOVANIE | okolie

RECENZIE | okolie

SPRÁVY | okolie