Aquaparky

Slovenske aquaparkyAquaparky na Slovensku sú napájané termálnou vodou, čo im umožňuje celoročnú prevádzku, sú moderne vybavené a nájdete tu množstvo atrakcií od tobogánov, šmykľaviek, cez vírivky až po perfektne vybavené vodné vitálne či wellness svety. Viac info...

Jazerá a priehrady

priehrady a jazera slovenskaSlovenské jazerá a priehrady ponúkajú oddych najmä v horúcich letných mesiacoch. Populárne sú jazerá v okolí Bratislavy a na juhu Slovenska, ktoré vďaka štrkovému podložiu majú krásnu číru vodu. Priehrady na  slovenských riekach poskytujú dobré rekreačné zázemie a veľa možnosti na kúpanie a vodné športy. Viac info...

Kúpele

Slovenske mineralne kupeleKúpele na Slovensku sú zamerané sú hlavne na choroby pohybového a obehového ústrojenstva, látkovej výmeny, dýchacích ciest, nervových a ďalších ochorení. Veľmi dobré výsledky dosahujú Slovenské kúpele v liečbe poúrazových stavov, najmä v dôsledku autohavárií. Kúpele okrem liečby chorôb a poúrazových stavov ponúkajú aj regeneračné a wellness pobyty pre širokú verejnosť. Viac info...
Reklamný prúžok
Slovensko kúpanie termálne kúpaliská
Termálne kúpaliská
Slovenské Termálne kúpaliská sú napichnuté na termálne pramene, ktorých má Slovensko požehnane. Termálne kúpaliska na Slovensku sa na rozdiel od aquaparkov využívajú najmä v lete. Ich voda je ochladzovaná, tak aby v tomto ročnom období bola vhodná na kúpanie. Okrem obyčajného kúpania má voda v termálnych kúpaliskách aj všakovaké liečivé účinky.

Bojnice - Čajka | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Čajka leží v kúpeľnom mestečku Bojnice s nádhernou scenériou bojnického zámku. V troch bazénoch (plavecký 50m/2,5 m a 2 detské) je počas sezóny termálna voda s teplotou 26 - 33 °C. Na rozptýlenie a zábavu je k dispozícii vodná kĺzačka, detské pieskovisko, detská nafukovacia skákačka, volejbalové ihriská, hojdačky a voľné plochy na rekreačné vyžitie.
Posledná úprava Pondelok, 20 Apríl 2009 20:24
Čítať celý článok...
 
Byšta - kúpele | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
Kúpele Byšta sú v súčasnosti strediskom letnej rekreácie. Je tu vybudované termálne kúpalisko s plaveckým a detským bazénom. Neďaleko kúpaliska je na potoku Byšta vybudovaný rybník (plocha 4 ha) s možnosťou člnkovania, vodných športov a rybolovu.
Čítať celý článok...
 
Chalmová | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
Termálne kúpalisko Chalmová sa nachádza v obci Bystričany, 20 km od okresného mesta Prievidza a 15 km od mesta Partizánske. Termálna horúca voda sa v tejto oblasti nachádza od nepamäti.
Čítať celý článok...
 
Diakovce | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Diakovce s liečivými účinkami vody je vzdialený 5 km od obce Diakovce. K dispozícii sú 2 bazény - jeden pre dospelých (28 °C) a jeden pre deti (30 °C) Vyviera tu 65 °C teplá termálna voda, ktorá má liečivé účinky hlavne pre reumatikov.
Posledná úprava Pondelok, 20 Apríl 2009 20:25
Čítať celý článok...
 
Dolná Strehová | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageOtvorené od 17.6.2011 po 2 rokoch rekonštrukčných prác. Moderný oddychový areál má šesť bazénov, 50-metrový tobogán, nové wellnes centrum a hotel so 42 izbami. Po Vodnom raji vo Vyhniach, ktorý otvorili pred štyrmi rokmi ide o druhý akvapark s termálnou vodou v banskobystrickom kraji.
Posledná úprava Piatok, 17 Jún 2011 15:05
Čítať celý článok...
 
Dudinka | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
Kúpalisko Dudinka Kúpeľné mesto Dudince patrí medzi najteplejšie miesta na Slovensku. Liečebné domy Rubín a Smaragd poskytujú svoje služby celoročne (s výnimkou vianočných sviatkov).

Kúpalisko Dudinka
víta svojich návštevníkov väčšinou od mája do septembra, v závislosti od počasia.
Posledná úprava Nedeľa, 15 Marec 2009 18:57
Čítať celý článok...
 
Dunajská Streda | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Dunajská Streda s rozlohou 26 hektárov je situované v krásnom prostredí lesoparku, ktorý poskytuje možnosti prechádzok po udržiavaných lesných chodníčkoch. Poskytuje celoročné služby vo svojom kombinovanom krytom bazéne s prepojením na vonkajší bazén.
Posledná úprava Streda, 12 August 2009 08:28
Čítať celý článok...
 
Horné Saliby | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Horné Saliby s kapacitou 2800 ľudí, ktoré svojou geotermálnou vodou už od roku 1980 priťahuje návštevníkov. Na rekreantov čakajú dva veľké bazény pre dospelých a dva bazény pre deti, ubytovacie zariadenia, chatky, autocamping a rôzne atrakcie.
Posledná úprava Pondelok, 20 Apríl 2009 20:27
Čítať celý článok...
 
Komárno | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Komárno je vybudované na ploche 2,5 hektárov. Minerálna voda má liečivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby a je vhodná na rekreačné účely.V letnej časti areálu sa nachádza športový bazén, dva detské bazény, bazén pre neplavcov a sedací bazén. V areáli strediska sú plážové priestory, ihriská pre deti a minigolf. V časti s celoročnou prevádzkou sa nachádzajú dve sauny s ochladzovacím bazénom, sedací bazén s termálnou vodou a rehabilitačná telocvičňa i fitnes-centrum so špeciálnym zariadením.
Posledná úprava Pondelok, 20 Apríl 2009 20:28
Čítať celý článok...
 
Kováčová | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Kováčová v údolí Hrona na východnom úpätí Kremnického pohoria, 5 km od Zvolena, ponúka návštevníkom plavecký, detský a neplavecký bazén, 90-metrový tobogán,športoviská s rôznymi zábavnými hrami (stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, minitenis, minifutbal, hádzaná).
Posledná úprava Utorok, 21 Apríl 2009 20:37
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 3