Slovensko Lyžovanie lyžiarske strediská
Lyžiarske strediská
Lyžiarske strediská na Slovensku sú čoraz lepšie! A nielen krásne Slovenské hory ich predurčujú aby sa stali rajom pre lyžiarov. Slovenské lyžiarske strediská investovali nemalé prostriedky do svojej modernizácie. Skicentrum Donovaly, Vrátna, Veľká Rača Oščadnica, Malinô Brdo, Jasná či Štrbské Pleso patria medzi najlepšie lyžiarske strediská na Slovensku.
Na krk im dýcha desiatka komornejších, zato dobre vybavených lyžiarskych stredísk, ktoré sú už v súčasnosti  dobre vybavené novými lanovkami a zasnežovaním. Slovenské lyžiarske strediská tak v súčasnosti poskytujú komplexné služby a široké možnosti ubytovania i trávenia voľného času.

Vyšná Boca - Bačova Roveň | lyžiarske stredisko PDF Tlačiť E-mail
Lyžiarske stredisko Bačová Roveň leží tesne nad malebnou dedinou Vyšná Boca, neďaleko horského sedla Čertovica. Teší sa veľkej obľube u návštevníkov hlavne pre svoju polohu bezprostredne na svahu za Hotelom Barbora, ale samozrejme aj pre kvalitne upravované zjazdové trate. V stredisku sa nachádzajú zjazdové trate s celkovou dĺžkou 2,37 km a všetkými stupňami obtiažnosti.
Posledná úprava Pondelok, 23 November 2009 19:23
Čítať celý článok...
 
Vyšné Ružbachy | lyžiarske stredisko PDF Tlačiť E-mail
Vo Vyšných Ružbachoch púta pozornosť dobre vybavené lyžiarske stredisko s kvalitne upravenými a udržiavanými zjazdovkami v dĺžke asi 4000 m (turistické, rekreačné, tréningové, detské či rodinné), s možnosťou denného aj nočného lyžovania, s rýchlymi vlekmi a snežnými delami.
Čítať celý článok...
 
Závažná Poruba - Opalisko | lyžiarske stredisko PDF Tlačiť E-mail
Lyžiarske stredisko Opalisko, nachádzajúce sa v srdci Liptova v Nízkych Tatrách nad obcou Závažná Poruba – na úpätí vrchu Poludnica (1 548 m n.m.). Je vzdialené 5 km od centra Liptovského Mikuláša.
Čítať celý článok...
 
Žiar - Dolinky | lyžiarske stredisko PDF Tlačiť E-mail
Lyžiarske stredisko Dolinky sa nachádza za obcou Žiar, neďaleko Liptovského Mikuláša. Leží na úpätí južných svahov pohoria Západné Tatry. V areáli sú v prevádzke 2 lyžiarske vleky s dvoma zjazdovkami, z ktorých jedna je mechanicky zasnežovaná.
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 3 z 3

TURISTIKA | okolie

PAMIATKY | okolie

LYŽOVANIE | okolie

RECENZIE | okolie

SPRÁVY | okolie