Slovensko rôzne recenzie V Priváte u Luptákov sa o vás postarajú
V Priváte u Luptákov sa o vás postarajú PDF Tlačiť E-mail
NÁZOR ČITATEĽA: Rada by som sa podelila s ľuďmi o môj zážitok z dovolenky. Rozhodla som sa s priateľmi stráviť letnú dovolenku v preferovanom regióne na Liptove. Po mediálnej reklame na Thermal park v Bešeňovej sme sa rozhodli spojiť príjemné s užitočným.

V našom prípade to znamenalo oddych, relax v termálnych kúpeľoch, kúpaliskách s aktívnym oddychom a športom po liptovských horách a dolinách. Pri hľadaní vhodného ubytovania na Liptove nás zaujala webstránka Privát u Luptákov, ktorý sa nachádza v obci Ivachnová, v okrese Ružomberok. Privát u Luptákov nás zaujal vďaka štýlovému drevenému zariadeniu celého domčeka.Samozrejme, všetko zariadenie nám bolo k dispozícii bez prítomnosti domácich. Na cene sme sa dohodli s p. Luptákom. Milo nás prekvapila čistota, poriadok a služby ubytovania. Bez opýtania nám boli podané informácie o všetkých najbližších turistických zaujímavostiach a možnostiach strávenia nášho pobytu v tomto malebnom prostredí.

Dokonca sme dostali od našich ubytovateľov sme 15% zľavu na vstupné v Thermal parku v Bešeňovej . V rámci ubytovania sme mali k dispozícii bicykle, športové náradie a peknú záhradu na strávenie našich letných večerov pri grilovaní, opekaní a varení gulášu. Poskytnuté bicykle nám umožnili cyklotúru po Lupčianskej ,Prosieckej a Kvačianskej doline.

Fotky

Počas cyklotúry nás zaujali dobrovoľníkmi zrekonštruované Mlyny v Oblazoch a celkový okruh okolo Liptovskej Mary. Dovolíme si potvrdiť, že na Liptove majú Liptáci všetko: krásne hory, kopce, doliny, termálne jamy a kúpaliská, prírodné a kultúrne pamiatky, zaujímavosti ako napr. dedina Vlkolinec.

Chceme ešte raz touto formou poďakovať p. Luptákovi za poskytnutie veľmi príjemného a cenovo dostupného ubytovania a za poskytnutie neoceniteľných rád a návodov na túry a cyklotúry po Liptove. Vrelo odporúčame po našich osobných skúsenostiach ľuďom ,ktorí majú záujem o strávenie dovolenky na Slovensku a spoznávania zaujímavých kútov našej krásnej krajiny .

© pre tojeslovensko.sk napísala Veronika - všakovaké práva vyhradené!

Vaše hodnotenia

Prihláste sa pre pridanie názoru.
Posledná úprava Sobota, 14 November 2009 17:34