Slovensko rôzne recenzie Vinotéka pod Hradom – ako doma
Vinotéka pod Hradom – ako doma PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Desať minút čakáme na obsluhu v podniku plnom ľudí. Opieranie o bar nás prestane baviť a namiesto odchodu začneme pátrať po čašníčke. Netrvá dlho a v útrobách podniku odchytíme milú čiernovlásku, ktorá nám na otázku, či nás môže obslúžiť, s úsmevom odpovie - Áno.
Vo Vinotéke pod Hradom však môžete beztrestne siahnuť po najbližšej vývrtke a otvoriť si jedno zo 700 druhov vystavených vín úplne sami. Hovorí to majiteľ vinotéky, ktorý za barom medzičasom vystriedal čašníčku. „Chcem, aby sa tu ľudia cítili ako doma“ dodáva, keď vidí naše začudované tváre.


Ceny

Jedna z najpríjemnejších vecí na Vinotéke pod Hradom je fakt, že za fľašku prívlastkového vína tu nezaplatíte viac ako v obchode. Z finálneho účtu vás nenapne a vy máte o dôvod viac, cítiť sa tu ako doma.

Interiér

Pri vchode do vinotéky vás uvíta malý bar po ľavej strane. Uprostred miestnosti stoja štyri stoly s barovými stoličkami, obklopené elegantnými regálmi s vínom, ktoré sú okrem osobného prístupu majiteľa hlavným strojcom atmosféry podniku. Hosťom je na sedenie k dispozícii ešte jedna väčšia miestnosť v zadnej časti podniku s klasickými stolmi.
Fotky

Otváracia hodiny

Otváracie hodiny vo Vinotéke pod Hradom sú rovnako nepodstatné ako pravidelná obsluha. Otvorené je, do kedy sú zákazníci. Podobne ako z domu, vás z Vinotéky pod Hradom nevyhodia.

Poloha

Vinotéka pod Hradom sa nachádza v centre Bratislavy na Palisádach. Leží na začiatku Zámockej ulice, ktorá je čudným pokusom o koncepčné architektonické stvárnenie Bratislavského podhradia. Budovy na Zámockej ulici nevydareným spôsobom replikujú pôvodne domy, ktoré tu kedysi stáli. Preto je len dobré, že architektúru hodnú provinčného mesta na Ukrajine, poľudšťuje podnik, akým je Vinotéka pod Hradom.

V kocke

Mať byt na Palisádach, chodím sem v papučiach.

© pre tojeslovensko.sk napísal panjan - všakovaké práva vyhradené!

Vaše hodnotenia

avatar peter
+1
 
 
suhlasim, suhlasim, minule sme pili do jednej a vinoteka bola plna ludi, dobra atmosfera, dobre ceny, tiez je fajn, ze flasku dobreho vina mozem kupit za rozumnu cenu aj o polnoci :)
avatar vtaakopysk
-1
 
 
výborné miestečko, naozaj som sa tam cítil dobre!
avatar Ana
0
 
 
Nepijem víno ale tu som ochutnala Lahofer Rosé a bola som nadšená!!!! Príjemné prostredie, majiteľ, obsluha....Proste super :))))
Prihláste sa pre pridanie názoru.
Posledná úprava Nedeľa, 11 Október 2009 18:03