Správy | lyžovanie
Liptovské Revúce obnovia prevádzku viac než po roku PDF Tlačiť E-mail
Po nepríjemnej viac ako ročnej úplnej odmlke by sa malo už o pár dní dočkať obnovenia prevádzky vyhľadávané lyžiarske stredisko pri obci Liptovské Revúce v ružomberskom okrese. Príslušný stavebný úrad udelil dvojročnú výnimku na základe kompromisu medzi samosprávou, majiteľmi dotknutých pozemkov a prevádzkovateľmi.
Čítať celý článok...
 
Meander park Oravice je v konkurze - sezonu to vraj neovplyvni PDF Tlačiť E-mail
Nová sezóna v hornooravskom lyžiarskom stredisku Meander Skipark Oravice by sa mala v najbližších dňoch začať i napriek súdom nedávno vyhlásenému konkurzu.
Čítať celý článok...
 
Projekt Riečavy predĺži zjazdovky do Tatranskej Štrby PDF Tlačiť E-mail
V rámci projektu Riečavy, ktorý má byť vybudovaný na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách, by malo v tejto lokalite vzniknúť sedem kilometrov nových zjazdoviek, lyžiarske dopravné zariadenia s kapacitou 6200 osôb denne, nové parkoviská, technická infraštruktúra a apartmány blízko pri zjazdovkách.
Posledná úprava Pondelok, 07 Február 2011 14:30
Čítať celý článok...
 
Stredisko v Tureckej potrebuje investora PDF Tlačiť E-mail
Lyžiarske stredisko nad obcou Turecká neďaleko Banskej Bystrice bude napriek problémom fungovať aj v nadchádzajúcej zimnej sezóne. Prevádzkovať ho bude obec, ktorá plánuje pri dobrých snehových podmienkach spustiť 25. decembra dva vleky.
Čítať celý článok...
 
Rozvoj Čertovice brzdia administratívne prekážky PDF Tlačiť E-mail
Smelým rozvojovým plánom Čertovice, jedného z najtradičnejších slovenských lyžiarskych stredísk, stoja v ceste neprekonateľné administratívne prekážky. Pre TASR to uviedol Pavel Ivanko, jeden z dvojice prevádzkovateľov zjazdoviek, vlekov a ubytovacích zariadení na vrchole frekventovaného horského priechodu spájajúceho Liptov a Horehronie.
Čítať celý článok...
 
Vrátna pripraví svahy snowboardistom aj freeriderom PDF Tlačiť E-mail
Stredisko Vrátna Free Time Zone ponúkne lyžiarom počas zimnej sezóny 15 zjazdoviek, ktoré sprístupní 12 vlekov a 2 moderné lanové dráhy - štvorsedačka a 8-miestna kabínková lanovka. TASR o tom informovala Ľudmila Porubčanská z Vrátna Free Time Zone.
Čítať celý článok...
 
Oravská Lesná znížila ceny a dobudovala zasnežovanie PDF Tlačiť E-mail
Do najstudenšej slovenskej doliny chcú prilákať najmä Poliakov Lyžiarske stredisko Orava Snow - Ski Oravská Lesná v tradične najstudenšej slovenskej doline vstúpi do blížiacej sa zimnej sezóny so stratégiou zníženia cien lístkov a doplnkových služieb.
Čítať celý článok...
 
Skicentrá pri Košiciach zlepšili zasnežovanie PDF Tlačiť E-mail
Dve najznámejšie lyžiarske strediská pri Košiciach vo Volovských vrchoch, na Jahodnej a v Kavečanoch, sa aj pre nadchádzajúcu zimnú sezónu spoliehajú na umelé zasnežovanie. Podľa vedúceho oboch stredísk Jána Petróciho zasnežovanie technickým snehom začnú pri teplote -2 až -3 stupne Celzia v závislosti od vlhkosti vzduchu a ustálenosti vhodných podmienok.
Čítať celý článok...
 
V Hrinovej pribudol penzión, Kokava má somarskú lúku PDF Tlačiť E-mail
V Hriňovej pribudol penzión,v Kokave pôjdu vleky len na Somárskej lúke S novým penziónom pre 50 ľudí začne túto sezónu lyžiarske stredisko Košútka v Hriňovej. V prípade dobrých podmienok chce jedno z najväčších centier lyžovania na Podpoľaní otvoriť sezónu v polovici decembra.
Čítať celý článok...
 
Najväčšie lyžiarske strediská na Slovensku ponúkajú spoločný skipas PDF Tlačiť E-mail
Zimná sezóna je čoraz bližšie, hoci počasie tomu ani zďaleka nenasvedčuje. Lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách už čakajú len na mínusové teploty, aby mohli zasnežovať a spustiť tak lyžovačku. Ťahákom tejto zimy je spoločný skipas najväčších lyžiarskych stredísk z celého Slovenska.
Čítať celý článok...
 
SKI Ráztoka bude mať nočné lyžovanie PDF Tlačiť E-mail
Pod hrebeňmi Javorníkov rozjasní zjazdovku nové osvetlenie. V lyžiarskom stredisku SKI Ráztoka pod hrebeňmi Javorníkov v Považskobystrickom okrese pripravujú pre milovníkov nočného lyžovania nové osvetlenie. Podľa majiteľa strediska Petra Mikloša bude 720 metrov dlhý svah vďaka investícii 20.000 eur najlepšie osvetleným svahom na Slovensku.
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 Dopredu > Koniec >>

Stránka 2 z 8

TURISTIKA | okolie

PAMIATKY | okolie

KÚPANIE A KÚPELE | okolie

LYŽOVANIE | okolie

RECENZIE | okolie

SPRÁVY | okolie