Jazerá a priehrady

priehrady a jazera slovenskaSlovenské jazerá a priehrady ponúkajú oddych najmä v horúcich letných mesiacoch. Populárne sú jazerá v okolí Bratislavy a na juhu Slovenska, ktoré vďaka štrkovému podložiu majú krásnu číru vodu. Priehrady na  slovenských riekach poskytujú dobré rekreačné zázemie a veľa možnosti na kúpanie a vodné športy. Viac info...

Termálne kúpaliská

slovenske termalne kupaliskaSlovenské Termálne kúpaliská sú napichnuté na termálne pramene, ktorých má Slovensko požehnane. Termálne kúpaliska na Slovensku sa na rozdiel od aquaparkov využívajú najmä v lete. Ich voda je ochladzovaná, tak aby v tomto ročnom období bola vhodná na kúpanie. Okrem obyčajného kúpania má voda v termálnych kúpaliskách aj všakovaké liečivé účinky. Viac info...

Kúpele

Slovenske mineralne kupeleKúpele na Slovensku sú zamerané sú hlavne na choroby pohybového a obehového ústrojenstva, látkovej výmeny, dýchacích ciest, nervových a ďalších ochorení. Veľmi dobré výsledky dosahujú Slovenské kúpele v liečbe poúrazových stavov, najmä v dôsledku autohavárií. Kúpele okrem liečby chorôb a poúrazových stavov ponúkajú aj regeneračné a wellness pobyty pre širokú verejnosť. Viac info...
Reklamný prúžok
Slovensko kúpanie aquaparky
Aquaparky
Aquaparky na Slovensku vyrástli len v posledných rokoch. Slovenské aquaparky sú napájané termálnou vodou, čo im umožňuje celoročnú prevádzku. Vonku sa tak môžete kúpať aj keď práve mrzne a sneží a skok z horúcej termálnej vody priamo do snehu sa stane pre vás neopakovateľným zážitkom. Slovenské aquaparky sú moderne vybavené a nájdete tu množstvo atrakcií od tobogánov, šmykľaviek, cez vírivky až po perfektne vybavené vodné vitálne či wellness svety. Kombinácia dobrej lyžovačky a návštevy aquaparku predstavuje ten správny mix zábavy a relaxu na Slovensku!

Aquacity Poprad | aquapark PDF Tlačiť E-mail
ImageAquacity Poprad je moderný relaxačno-športový aquapark, ktorého dominantou je kryštálovo čistá geotermálna voda s celoročnou prevádzkou a jedinečným výhľadom na Vysoké Tatry. Priamy vstup do nerezových bazénov cez prestupový koridor umožňuje kúpanie v každom počasí. V segmente relaxačných a kúpeľných služieb preberá dominantnú úlohu Vitalcentrum, schopné poskytovať služby tak na úrovni rekreačnej, ako aj na úrovni medicínsko-rehabilitačnej.
Posledná úprava Pondelok, 13 Júl 2020 18:06
Čítať celý článok...
 
Aquathermal Senec | aquapark PDF Tlačiť E-mail
ImageAquathermal Senec je rekreačno-relaxačný aquapark, ktorý sa nachádza v známom letovisku Slnečných Jazier v Senci. Svojim zameraním a situovaním poskytuje dostupný celoročný oddych v prekrásnom prostredí vyhľadávaného letného strediska blízko dôležitých cestných ťahov. Aquapark ponúka návštevníkom celoročne teplú vodu v 9 bazénoch rôznej teploty a veľkosti. Vodný svet má vnútornú a vonkajšiu časť, čo znamená fungovanie počas celého roka.
Posledná úprava Nedeľa, 15 Marec 2009 18:13
Čítať celý článok...
 
Galandia termál centrum | aquapark PDF Tlačiť E-mail
Celkový areál Termál centra Galandia priamo naväzuje na už existujúce plochy športu a rekreácie mesta Galanta (Dom športu, Športovú halu, Tenisový areál), veľký areál futbalového oddielu TJ Slovan Galanta, čím vytvára možnosti komplexnejšieho využitia v rámci pobytu.
Posledná úprava Pondelok, 18 Máj 2009 20:52
Čítať celý článok...
 
Meander park Oravice | aquapark PDF Tlačiť E-mail
Image Meander Park Oravice sa nachádza na Orave pri hranici s Poľskou republikou, len niekoľko km od Zakopaného. Z hĺbky 1611 m vyviera prírodná termálna voda s blahodárnym účinkom s teplotou 58°C, ktorá sa vlieva do všetkých bazénov v Meander Park Oravice. Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno – vápenato – horečnato - siričitá s vysokým obsahom železa.
Posledná úprava Nedeľa, 15 Marec 2009 18:15
Čítať celý článok...
 
Spa & Aquapark Turčianske Teplice | aquapark PDF Tlačiť E-mail
Spa & aquapark Turčianske Teplice leží v srdci Slovenska v prostredí Horného Turca.  Aquapark Turčianske Teplice leží na okraji krásneho kúpeľného parku, v centre mesta Turčianske Teplice. Aquapark je súčasťou kúpelov Turčianske Teplice, ktorých história siaha až do roku 1281, odkiaľ pochádza prvá písomná zmienka o termálnych prameňoch v tejto oblasti.
Posledná úprava Nedeľa, 15 Marec 2009 17:51
Čítať celý článok...
 
Tatralandia Liptovský Mikuláš | aquapark PDF Tlačiť E-mail
ImageAquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš je najväčší aquapark s celoročnou prevádzkou na Slovensku. Aquapark leží v blízkosti mesta Liptovský Mikuláša priamo v nádhernej scenérii západných Tatier na severnom brehu nádrže Liptovská Mara. V aquaparku Tatralandia je množstvo atrakcií, z ktorých väčšina má celoročný charakter.
Posledná úprava Nedeľa, 15 Marec 2009 18:26
Čítať celý článok...
 
Thermal park Bešeňová | aquapark PDF Tlačiť E-mail
ImageThermal park Bešeňová ponúka relax a zábavu pre celú rodinu.  Bešeňová je známy a obľúbený aquapark, ktorý sa nachádza 12 km od Ružomberka  v malebnom prostredí Chočských vrchov, Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Aquapark s celoročnou prevádzkou v Bešeňovej vznikol na báze horúcich prameňov liečivých vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov. V bazénoch má voda 36 až 40 °C podľa ročného obdobia.
Posledná úprava Nedeľa, 15 Marec 2009 17:56
Čítať celý článok...
 
Vodný raj Vyhne | aquapark PDF Tlačiť E-mail
Kedysi známe kúpele Vyhne, ktorých korene siahajú do 14. storočia, dostali pokračovateľa, moderné stredisko cestovného ruchu, relaxu a zábavy. Nadčasový design, najmodernejšie technológie a ideálna poloha z neho robia príťažlivý bod pre turistov z regiónu, ale aj zo širokého okolia.
Posledná úprava Pondelok, 13 Apríl 2009 21:49
Čítať celý článok...