Slovensko Lyžovanie správy Vrátna núka aj skipas zadarmo
Vrátna núka aj skipas zadarmo PDF Tlačiť E-mail
Vďaka technickému snehu môžu lyžiari využiť strediská Vrátna Free Time Zone a PARK SNOW Veľká Rača. Vo Vrátnej sú veľmi dobré podmienky vďaka 50 centimetrom v lokalite Paseky a na Veľkej Rači dobré podmienky vďaka 35 centimetrom technického snehu.
Podľa marketingovej manažérky Vrátna Free Time Zone Evy Pokornej je na Pasekách v prevádzke štvorsedačka, detský park Kids zone, začiatočnícky vlek a okrem nich kabínková lanovka na Chleb. Lyžiarske stredisko ponúkne v sezóne v lokalitách Paseky, Tižinka, Príslop, Poludňový Grúň a Chleb 15 kilometrov zjazdoviek s 18 vlekmi. „V januári pripravujeme napríklad trojdňové medzinárodné preteky Interkritérium Vrátna či európsky pohár v snowboardingu,“ povedala Pokorná.

Na margo cien v nastávajúcej sezóne marketingová manažérka Vrátna Free Time Zone uviedla, že v priemere klesli o 15 percent. „To je dosť atraktívne aj pre poľských a českých zákazníkov, ktorí sa minulý rok sťažovali na vysoké ceny. Máme pripravenú aj novinku, a to je balíček Ubytuj sa a lyžuj zadarmo. Pri piatich prenocovaniach v niektorom z našich osemnástich partnerských ubytovacích zariadení v Terchovej a Vrátnej doline môže zákazník využiť päťdňový skipas zadarmo,“ spresnila Pokorná.

V stredisku PARK SNOW Veľká Rača je podľa marketingovej manažérky Jarmily Hlavovej v prevádzke sedačková lanovka na Dedovke a dve zjazdovky pre začiatočníkov a pokročilých lyžiarov. „Večerné lyžovanie je každý deň do 21. hodiny, pre najmenších je k dispozícii lyžiarska škôlka. Okrem lyžovačky si môžete užiť adrenalín na bobovej dráhe a lyžiari sa na zjazdovky môžu dopraviť aj pravidelným skibusom,“ dodala Hlavová.

Terchová/Oščadnica 29. decembra (TASR)

Vaše hodnotenia

Prihláste sa pre pridanie názoru.