Správy | lyžovanie
Malinô Brdo má problémy - sezónu to neohrozí PDF Tlačiť E-mail
Blížiacu sa novú sezónu v ružomberskom lyžiarskom stredisku na Malinom Brde by nemali ohroziť ani pokračujúce súdne spory a exekučné konania. TASR o tom dnes informoval Ivan Melicháč, generálny riaditeľ súčasného prevádzkovateľa, akciovej spoločnosti 1. Ružomberská lyžiarska.
Čítať celý článok...
 
TLD zmenili majiteľa - investujú 46 mil. EUR! PDF Tlačiť E-mail
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s., (TMR) sa stala novým vlastníkom Tatranských lanových dráh, a.s. (TLD). TASR dnes o tom informovala Katarína Šarafínová, marketingová riaditeľka strediska Jasná Nízke Tatry.
Čítať celý článok...
 
Krahule, Skalka a Donovaly si brúsia zuby na lyžiarov PDF Tlačiť E-mail
Lyžiarske strediská v Banskobystrickom kraji - dve strediská pri meste Kremnica a lyžiarske centrum na Donovaloch, sú podľa ich prevádzkovateľov na nadchádzajúcu sezónu pripravené, svahy budú umelo zasnežovať vo všetkých troch.
Čítať celý článok...
 
Ždiar - Strednica štartuje sezónu 17. októbra PDF Tlačiť E-mail
V lyžiarskom stredisku Ždiar - Strednica sa začína v sobotu (17.10.) zimná sezóna. TASR informoval dnes jeho vedúci Marián Bekeš. Keďže v priebehu troch dní napadlo v tejto oblasti dosť snehu, rozhodli sa to využiť.
Čítať celý článok...
 
V Liptovských Revúcach nepôjdu vleky PDF Tlačiť E-mail
V druhom najväčšom lyžiarskom stredisku dolného Liptova v Liptovských Revúcach nepočítajú so zimnou prevádzkou a dočasne zmrazili aj investície. Pre agentúru SITA to potvrdil riaditeľ strediska Peter Miklánek.
Čítať celý článok...
 
Na Štrbskom Plese bude nová zjazdovka i nová šesťsedačková lanovka PDF Tlačiť E-mail
Zástupcovia Štrbského Plesa a lyžiarskeho strediska Park Snow Štrbské Pleso predstavili na dnešnej tlačovej konferencii novinky na zimnú sezónu 2009/2010. Ide o novú šesťsedačkovú lanovku Solisko-Furkota.
Čítať celý článok...
 
V Jasnej vymenia lanovku za 13 miliónov EUR PDF Tlačiť E-mail
Kabínkovú lanovku, známu medzi lyžiarmi pod označením vajíčko, v Jasnej v lokalite Otupné – Brhliská nahradí už v nasledujúcej zimnej sezóne 2009/2010 nová kabínková lanovka s dvojnásobnou prepravnou kapacitou.
Čítať celý článok...
 
Donovaly ponúkajú v lete adrenalín PDF Tlačiť E-mail
Známe lyžiarske stredisko na Donovaloch bude od soboty otvorené každý deň. Novinky čakajú hlavne na deti. Stredisko pre tých najmenších pripravilo množstvo zábavy.
Čítať celý článok...
 
Donovaly majú novú bobovú dráhu a lanové centrum PDF Tlačiť E-mail
Bobova draha na DonovalochUž tento piatok Donovaly spúšťajú letnú sezónu. Po minuloročnej skúšobnej prevádzke budú tento rok Donovaly otvorené pre turistov počas celého leta. Do 20. júna iba cez víkendy. No a od 20. júna až do 16. septembra bude stredisko otvorené každý deň. Turistov čaká lanovka a nádherná panoráma Nízkych Tatier a Veľkej Fatry.
Čítať celý článok...
 
Lomnické sedlo zatvára sezónu 10. mája PDF Tlačiť E-mail
Prvomájovú lyžovačku na najvyššie položenom svahu na Slovensku - v Lomnickom sedle dnes prekazil silný vietor, kvôli ktorému premávala kabínková lanovka len po medzistanicu Štart.
Čítať celý článok...
 
Štvorsedačka na Skalke v marci nepriťahuje PDF Tlačiť E-mail
Kremnické vrchy aj napriek jarnému dátumu ponúkajú návštevníkom lyžiarskeho centra na Skalke pravú zimnú atmosféru. Do dnešného rána pribudlo na hrebeni kopcov približne 25 cm čerstvého snehu a hrúbka pokrývky na svahoch v tomto stredisku dosiahla predpoludním pri teplote -2°C vyše 100 cm.
Posledná úprava Štvrtok, 26 Marec 2009 23:06
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 Dopredu > Koniec >>

Stránka 6 z 8

TURISTIKA | okolie

PAMIATKY | okolie

KÚPANIE A KÚPELE | okolie

LYŽOVANIE | okolie

RECENZIE | okolie

SPRÁVY | okolie