Správy | lyžovanie
Stredisko Ski Drienica-Lysá registruje výrazný prepad tržieb PDF Tlačiť E-mail
Lyžiarske stredisko Ski Drienica – Lysá, ktoré sa nachádza neďaleko Sabinova, registruje od začiatku zimnej sezóny oproti predchádzajúcim rokom výrazný pokles počtu návštevníkov. Riaditeľ strediska Dušan Šimko pre TASR uviedol, že na svahoch sa dalo lyžovať už od 19. decembra, záujem bol však malý.
Čítať celý článok...
 
Štbské pleso už spustilo všetky lanovky PDF Tlačiť E-mail
Na Štrbskom Plese dnes spustili novú zjazdovku Furkotka a tiež novú šesťsedačkovú lanovku. TASR o tom informovali zdroje z Park Snow Štrbské Pleso. Od dnes je tak pre lyžiarov k dispozícii celé lyžiarske stredisko a spustené sú všetky štyri zjazdovky Esíčko, Interski, Solisko i Furkotka.
Čítať celý článok...
 
Skipark Chlmec funguje ako jediné stredisko na Zemplíne PDF Tlačiť E-mail
V regióne Zemplína ponúka v súčasnosti dobré podmienky pre zimné športy iba jedno lyžiarske stredisko v blízkosti obce Chlmec, okres Humenné. Areál funguje piatu sezónu a okrem dennej prevádzky je otvorený aj pre záujemcov o večerné lyžovanie.
Čítať celý článok...
 
Vrátna núka aj skipas zadarmo PDF Tlačiť E-mail
Vďaka technickému snehu môžu lyžiari využiť strediská Vrátna Free Time Zone a PARK SNOW Veľká Rača. Vo Vrátnej sú veľmi dobré podmienky vďaka 50 centimetrom v lokalite Paseky a na Veľkej Rači dobré podmienky vďaka 35 centimetrom technického snehu.
Čítať celý článok...
 
Zjazdovka Solisko je spustená PDF Tlačiť E-mail
Na Štrbskom Plese dnes spustia zjazdovku zo Soliska a možno povedať, že stredisko už tak bude v prevádzke na 75 %. TASR o tom informoval Ján Gavalier, technický riaditeľ Park Snow Štrbské Pleso.
Čítať celý článok...
 
V Skorušinej pri Klenovci sa už lyžovať nebude PDF Tlačiť E-mail
V Skorušinej pri Klenovci v okrese Rimavská Sobota sa tento rok lyžovať nebude. Majiteľ pozemkov sa nedohodol s lyžiarskym klubom na užívaní či prenájme lyžiarskeho strediska. Rimavskosoboťania sa budú musieť chodiť lyžovať do okresu Poltár alebo Detva.
Čítať celý článok...
 
Sezóna pre skialpinizmus v Tatrách potrvá do 15. apríla PDF Tlačiť E-mail
Podľa Návštevného poriadku TANAP sa dnes v Tatrách začína skialpinistická sezóna, ktorá potrvá až do 15. apríla. V Západných a Vysokých Tatrách sú presne vyhradené lokality pre skialpinizmus.
Čítať celý článok...
 
Orava, Turiec a Liptov ponúkajú výhodné balíčky pre lyžiarov PDF Tlačiť E-mail
Oravskí vlekári investovali do systémov umelého zasnežovania a parkovísk, lyžiarske strediská v Turci sa dohodli na spoločnom regionálnom skipase a Liptov láka na turistickú kartu zliav.
Čítať celý článok...
 
Sezónu v Jasnej otvoria 18.12 aj s novou lanovkou PDF Tlačiť E-mail
Lyžiarske stredisko Jasná otvorí tohtoročnú sezónu v piatok 18.12.2009. V prevádzke bude už aj nová osemkabínková lanovka, ktorú len nedávno skolaudovali.
Posledná úprava Nedeľa, 27 December 2009 20:14
Čítať celý článok...
 
Skicentrum Salamandra otvárajú pri Banskej Štiavnici PDF Tlačiť E-mail
Jediné väčšie lyžiarske stredisko na Slovensku otvoria tento rok neďaleko Štiavnických Baní. Areál s názvom Salamandra Resort ponúkne lyžiarom štvorsedačkovú lanovku Doppelmayr s bublinami s kapacitou 2400 osôb za hodinu a svah s dĺžkou 1400 metrov.
Čítať celý článok...
 
Lyžiarske strediská v Tatrách čakajú na mráz PDF Tlačiť E-mail
Historicky najskorší začiatok lyžiarskej sezóny vo Vysokých Tatrách z roku 2007 sa nepodarí prekonať. Prevádzkovatelia lyžiarskych stredísk sú pripravení začať s prípravou lyžiarskych svahov okamžite, ako to dovolia klimatické podmienky.
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 Dopredu > Koniec >>

Stránka 5 z 8

TURISTIKA | okolie

PAMIATKY | okolie

KÚPANIE A KÚPELE | okolie

LYŽOVANIE | okolie

RECENZIE | okolie

SPRÁVY | okolie