Slovensko Turistika recenzie
Turistika | recenzie
Jánošíkové diery sú pecka - Malá Fatra nie je pre decká! PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Ranný pohľad do zrkadla odhalí tržnú ranu s priemerom futbalovej lopty. Viečka podopriem tyčinkami do uší v snahe rozpoznať príčinu nočného zranenia.
Posledná úprava Streda, 16 Jún 2010 09:08
Čítať celý článok...
 
Cyklotrasy Malé Karpaty - alternatíva k víkendovému hnitiu PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Bratislava je dobrým miestom pre život. Máme už trblietavú Euroveu, historické centrum žije ako nikdy predtým a na brehoch Dunaja otvorili mestské pláže.
Posledná úprava Utorok, 15 Jún 2010 08:52
Čítať celý článok...
 
Cyklotrasa zo Zuberca do Oravíc v podaní cyklonuly PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Najväčší rozdiel oproti cyklotúre v Jánskej doline bol ten, že som nielen prešiel od niekam niekam, ale dokonca aj na miesto, ktoré som si naplánoval a ešte som sa dokázal vrátiť aj späť. Považujem to za svoj úspech.
Posledná úprava Nedeľa, 04 Október 2009 16:36
Čítať celý článok...
 
Túra na Zelené Pleso – rýchla výhra PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Patrím k turistom, ktorí majú radšej kratšie túry. Nemusím skoro ráno vstávať, aby som sa vrátil pred zotmením, či nosiť plnú poľnú na chrbte potrebnú na viacdenné túry. Viem, že sa tak ochudobňujem o isté druhy zážitkov pravej turistiky, ale nech. Pokiaľ nie som na dôchodku, budem príležitostný turista, ktorý ocení krásne túry s príjemným prevýšením a trvaním do 6 hodín. A práve takou je túra na Zelené Pleso vo Vysokých Tatrách.
Posledná úprava Utorok, 08 September 2009 07:37
Čítať celý článok...
 
Cyklonula v Jánskej doline PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Domnieval som sa, že dokážem byť priemerný v každom športe. Možno viem lepšie plávať ako zvyšok sveta, v ničom inom však nepatrím k preborníkom, alebo naopak k vysloveným športovým hlupákom. Až do cyklotúry v Jánskej doline som žil v predstave, že môžem vykonávať radostne akúkoľvek športovú aktivitu.
Posledná úprava Utorok, 14 Júl 2009 18:47
Čítať celý článok...
 
Splav Malého Dunaja s vychladenou prostatou PDF Tlačiť E-mail
pošli na vybrali.sme.sk
RECENZIA: Jedným z predpokladov príjemného splavu je počasie. Keď ho nemáte na svojej strane, môže sa stať, že budete banovať, ale že trpko banovať. Alebo sa budete zabávať, ale že prudko zabávať.
Posledná úprava Nedeľa, 28 Jún 2009 17:21
Čítať celý článok...
 
Petržalská hrádza – Mini okruh PDF Tlačiť E-mail
pošli na vybrali.sme.sk
RECENZIA: Ste z Bratislavy a potrebovali by ste aktivitku tak na hodinku? Po dlhej zime je vám už blbé bezprízorne sedieť doma a prepínať televízor? Zároveň sa nechcete príliš zadýchať a dostať svoj prvý infarkt už túto jar?
Posledná úprava Nedeľa, 03 Máj 2009 17:33
Čítať celý článok...
 


TURISTIKA | okolie

PAMIATKY | okolie

KÚPANIE A KÚPELE | okolie

LYŽOVANIE | okolie

RECENZIE | okolie

SPRÁVY | okolie