Slovensko rôzne správy Magio pláž v Bratislave je už otvorená
Magio pláž v Bratislave je už otvorená PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 30 Máj 2009 16:25
Na pravom brehu Dunaja na Tyršovom nábreží v Bratislave otvoria v sobotu pre návštevníkov a obyvateľov Bratislavy už po tretí raz mestskú Magio pláž. Verejnosť môže pláž využívať denne od 09:00 do 22:00 zdarma.
Otvorená bude 100 dní, teda až do 1. septembra. Ako na dnešnej tlačovej besede uviedol viceprezident pre obchodné a prevádzkové činnosti T-Com Rüdiger J. Schulz, ide o slovenskú verziu Baywatch pláž, čím chcú návštevníkom ponúknu kalifornský štýl. "Toto je spôsob, ako môžeme rozvíjať komunitný spôsob života," uviedol. Podľa primátora hlavného mesta Andreja Ďurkovského chcú plážou vytvoriť príjemné prostredie na oddych i relax. "Aj keď je celá pláž v štýle Baywatch, poprosil by som, aby nikto neskákal do Dunaja," povedal s humorom.

Pláž ponúkne v tomto roku nové estetické riešenie, nové budú jednotlivé funkčné stavby, ktoré pripomínajú záchranárske domčeky na pobreží Kalifornie. Kapacita na sedenie je 600 miest. Magio pláž ponúkne viac ako 300 ležadiel, sedenie v tieni stromov nájdu návštevníci čitárne, rovnako sa môžu osviežiť či najesť v Magio bare.
Novinkou je VIP zóna baru s obsluhou a možnosťou rezervácie pre rôzne akcie. Pre návštevníkov je pripravený večerný program i športové turnaje priamo na pláži. Na svoje si prídu aj priaznivci filmu a televízie, samozrejmosťou bude bezplatné wi-fi pripojenie prostredníctvom internetu. Návštevníkom pláže budú k dispozícii dve ihriská na plážový volejbal, jedno ihrisko na plážový futbal.
Novinkou bude plážová hádzaná, chýbať nebudú stolný tenis, minifutbal, ruské kolky, priestory pre petang, bedminton i frisvee. Organizátormi podujatia sú spoločnosť T-Com v spolupráci s hlavným mestom. Prečítajte si aj recenziu Magio pláž - letné potešenia bez Pamely

Vaše hodnotenia

Prihláste sa pre pridanie názoru.
Posledná úprava Nedeľa, 21 Jún 2009 21:05