Aquaparky

Slovenske aquaparkyAquaparky na Slovensku sú napájané termálnou vodou, čo im umožňuje celoročnú prevádzku, sú moderne vybavené a nájdete tu množstvo atrakcií od tobogánov, šmykľaviek, cez vírivky až po perfektne vybavené vodné vitálne či wellness svety. Viac info...

Jazerá a priehrady

priehrady a jazera slovenskaSlovenské jazerá a priehrady ponúkajú oddych najmä v horúcich letných mesiacoch. Populárne sú jazerá v okolí Bratislavy a na juhu Slovenska, ktoré vďaka štrkovému podložiu majú krásnu číru vodu. Priehrady na  slovenských riekach poskytujú dobré rekreačné zázemie a veľa možnosti na kúpanie a vodné športy. Viac info...

Kúpele

Slovenske mineralne kupeleKúpele na Slovensku sú zamerané sú hlavne na choroby pohybového a obehového ústrojenstva, látkovej výmeny, dýchacích ciest, nervových a ďalších ochorení. Veľmi dobré výsledky dosahujú Slovenské kúpele v liečbe poúrazových stavov, najmä v dôsledku autohavárií. Kúpele okrem liečby chorôb a poúrazových stavov ponúkajú aj regeneračné a wellness pobyty pre širokú verejnosť. Viac info...
Reklamný prúžok
Slovensko kúpanie termálne kúpaliská
Termálne kúpaliská
Slovenské Termálne kúpaliská sú napichnuté na termálne pramene, ktorých má Slovensko požehnane. Termálne kúpaliska na Slovensku sa na rozdiel od aquaparkov využívajú najmä v lete. Ich voda je ochladzovaná, tak aby v tomto ročnom období bola vhodná na kúpanie. Okrem obyčajného kúpania má voda v termálnych kúpaliskách aj všakovaké liečivé účinky.

Štúrovo - Vadaš | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Vadaš v Štúrove je obľúbené a vyhľadávané termálne kúpalisko, ktoré ponúka široký sortiment služieb. V celom areáli sa môže naraz rekreovať 5000 ľudí, ktorým sú k dispozícii štyri bazény a piaty sedací, vírivky, soláriá, tobogan, trampolína, detská šmýkačka a veľká nafukovacia šmýkačka.
Posledná úprava Nedeľa, 15 Marec 2009 20:23
Čítať celý článok...
 
Topoľníky | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
Termálne kúpalisko Topoľníky spolu s malým autokempingom leží na ploche 8,3 hektárov na území chránenej prírodnej rezervácie v obci Topoľníky v okrese Dunajská Streda.
Posledná úprava Pondelok, 18 Máj 2009 20:59
Čítať celý článok...
 
Veľký Meder - Termalpark | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Veľký Meder s rozlohou 14,7 hektárov je situované v krásnom prostredí lesoparku, ktorý poskytuje možnosti prechádzok po udržiavaných lesných chodníčkoch. Poskytuje celoročné služby vo svojom kombinovanom krytom bazéne s prepojením na vonkajší bazén. K dispozícii sú rôzne druhy bazénov, veľká pláž, solárium, detské ihriská, masáž, dva tobogány, minigolf, plážové volejbalové ihrisko. Chemické zloženie geotermálnej vody má priaznivé účinky na liečenie kĺbových ochorení, ochorení chrbtice ako aj svalových únav a celkove priaznivo pôsobí na regeneráciu organizmu.
Posledná úprava Nedeľa, 15 Marec 2009 20:34
Čítať celý článok...
 
Vrbov | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Vrbov sa nachádza 7 km od Kežmarku. O termálnej vode v siedmich bazénoch sa hovorí, že je najliečivejšia v strednej Európe, pretože má priaznivý účinok na liečbu až 12 ochorení a je vhodná aj na pitie. Blahodarne pôsobí pri chorobách kĺbového reumatizmu a zápaloch, srdcových chorobách, poinfarktových stavoch, cievnych ochoreniach a astme.
Posledná úprava Streda, 01 Júl 2009 08:35
Čítať celý článok...
 
Vyšné Ružbachy - Izabela | termálne kúpalisko PDF Tlačiť E-mail
ImageTermálne kúpalisko Izabela Vyšné Ružbachy s celoročnou prevádzkou a s možnosťou večerného kúpania má 4 vonkajšie bazény (s teplotou vody 26-36°C) s minerálnou hydrouhličitanovou a vápenatohorečnatou vodou. Je vhodná na liečbu neuróz, psychóz, ťažkostí pohybového ústrojenstva, bronchitídu a onkologické indikácie. Krásne prostredie kúpeľov je priam predurčené na prechádzky a relax v prírode. V parkoch nájdete okrem zaujímavých výtvorov prírody alebo človeka i množstvo sôch a kompozícií od rôznych umelcov.
Posledná úprava Nedeľa, 15 Marec 2009 20:41
Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 3 z 3