Slovensko
Stiahnutá recenzia PDF Tlačiť E-mail
Na tomto mieste bola recenzia reštauračného zariadenia v Turčianskych Tepliciach. Rovnako ako ostatné publikované recenzie na TojeSlovensko.sk bola vtipná a založená na reálnej skúsenosti našich prispievateľov.

Na rozdiel od ostatných recenzií, však bola vyslovene kritická, čím vzbudila väčší ohlas ako akákoľvek dovtedy publikovaná recenzia.

Zo strany zariadenia sme boli požiadaní aby sme uvedenú recenziu stiahli. I keď neradi, rozhodli sme sa žiadosti vyhovieť.

Väčšiu radosť nám robí upozorňovať na zariadenia a atrakcie z cestovného ruchu, ktoré nad ostatnými vytŕčajú kvalitou ponúkaných služieb. Budeme pokračovať v doterajšej snahe a prinášať vždy tie najlepšie veci zo Slovenska, aj napriek tomu, že sa to stretáva s menším záujmom čitateľov ako kritické recenzie. Avšak keď sa nájde opäť dôvod poukázať na nevhodný stav služieb navštevovaných zariadení, budeme Vám ho sprostredkovávať.

Ak sa chcete k našej snahe pridať, zašlite nám recenziu atrakcie alebo zariadenia z oblasti cestovného ruchu na Slovensku odoslaním emailu na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Nejde nám o publikovanie tendenčne pozitívnych PR článkov, ale objektívnych recenzií založených na osobnej skúsenosti.

Odporučte aj ostatným to dobré zo Slovenska.

Tím TojeSlovensko.sk
Posledná úprava Nedeľa, 01 November 2009 15:23