Aquaparky

Slovenske aquaparkyAquaparky na Slovensku sú napájané termálnou vodou, čo im umožňuje celoročnú prevádzku, sú moderne vybavené a nájdete tu množstvo atrakcií od tobogánov, šmykľaviek, cez vírivky až po perfektne vybavené vodné vitálne či wellness svety. Viac info...

Jazerá a priehrady

priehrady a jazera slovenskaSlovenské jazerá a priehrady ponúkajú oddych najmä v horúcich letných mesiacoch. Populárne sú jazerá v okolí Bratislavy a na juhu Slovenska, ktoré vďaka štrkovému podložiu majú krásnu číru vodu. Priehrady na  slovenských riekach poskytujú dobré rekreačné zázemie a veľa možnosti na kúpanie a vodné športy. Viac info...

Termálne kúpaliská

slovenske termalne kupaliskaSlovenské Termálne kúpaliská sú napichnuté na termálne pramene, ktorých má Slovensko požehnane. Termálne kúpaliska na Slovensku sa na rozdiel od aquaparkov využívajú najmä v lete. Ich voda je ochladzovaná, tak aby v tomto ročnom období bola vhodná na kúpanie. Okrem obyčajného kúpania má voda v termálnych kúpaliskách aj všakovaké liečivé účinky. Viac info...

Kúpele

Slovenske mineralne kupeleKúpele na Slovensku sú zamerané sú hlavne na choroby pohybového a obehového ústrojenstva, látkovej výmeny, dýchacích ciest, nervových a ďalších ochorení. Veľmi dobré výsledky dosahujú Slovenské kúpele v liečbe poúrazových stavov, najmä v dôsledku autohavárií. Kúpele okrem liečby chorôb a poúrazových stavov ponúkajú aj regeneračné a wellness pobyty pre širokú verejnosť. Viac info...
Reklamný prúžok
Slovensko kúpanie recenzie Matadorka – kúpalisko, kde si aj zaplávate
Matadorka – kúpalisko, kde si aj zaplávate PDF Tlačiť E-mail
RECENZIA: Letné kúpalisko Matadorka nájdete zastrčené v Bratislavskej Petržalke za železničnou stanicou. Je dobre prístupné MHD, na bicykli a autom ste tu z centra za 5 min. Keď opomeniem jazero Draždiak, je to jediné letné kúpalisko v Petržalke, takže vďaka za neho.Ja chodím na kúpaliská plávať. Aspoň sa o to pokúšam. Normálne vleziem do bazénu, nasadím okulár mastná tvár a snažím sa bazén pokoriť po dĺžke, niekoľko krát za sebou. Dĺžka bazénu však zďaleka nie je mojím úhlavným nepriateľom. Tím sú návštevníci kúpaliska, ktorí majú v bazéne úplne iné úmysly a ich pohyb nie je zďaleka tak predvídateľný a pravidelný ako môj. Chcem však povedať jedno:

Na Matadorke sa skutočne dá plávať. Úspešne, dlho, bez toho, aby vás niektorý z návštevníkov vážnejšie vyviedol z tempa.

Okrem plávania:
  • sa môžete spustiť hádam aj prvým postkomunistickým tobogánom na Slovensku. Od adrenalínu neumriete.
  • Môžete hrať futbal, hádzať frisbee, alebo pokojne ležať na príjemne posekanom trávniku, či tribúne priamo pri bazéne.
  • Dať si langoš zohriaty v mikrovlnke a kofotinu k tomu.
  • Za vstupné zaplatíte akceptovateľné 2 EUR
Fotky

Bazén je vykachličkovaný a relatívne starý. Bližší pohľad cez plavecké okuliare odhalí zažltnuté a sem tam chýbajúce kachličky. To je však jedno, pretože opakujem, na Matadorke sa dá plávať.

© tojeslovensko.sk (panjan) - všakovaké práva vyhradené!

Vaše hodnotenia

avatar gufi
+3
 
 
najlepsie na matdorke su itak petrzalske cice a slobodne mamicky :))))))))
avatar stevko
+1
 
 
tomu ver
avatar uchylacka
+1
 
 
fuuj ze vas hanba netlce!!
avatar juska
+1
 
 
prosim vas,vie niekto do kolkej sa tam plati vstup?napr.je tam cas kedy v neskorsich poobednych hodinach nevyberaju vstupne????
avatar Jana
+1
 
 
Minulý rok po 16.00 sa tam platilo polovičné vstupné. Apropo, je tento rok otvorená matadorka?
avatar cica
+1
 
 
pripájam sa k názoru uchylačky... xi :)
avatar patko
0
 
 
huraaa na slobodne maminky:)))
avatar jojo
0
 
 
Mňa by skôr zaujímalo, či vôbec bude MATADORKA
otvorená (v PRAVDE avizované) dňa 16.7.2010


avatar panjan
0
 
 
kupalisko Matador prechadzalo rekonstrukciou, vymienali kachlicky v bazene. Podla informacii zo vcerajsieho SME, by matadorka mala byt otvorena od dnes t.j. od 22.07.2010.
avatar admin
0
 
 
Bratislavské kúpalisko Matador v Petržalke by mali po rekonštrukcii sprístupniť verejnosti podľa počasia sobotu alebo nedeľu 7.8. Otvorený bude päťdesiatmetrový bazén, dvadsaťpäťmetrový bazén a brodisko.
avatar silvia
0
 
 
mohli by Matadorku normálne čistiť, je to tam šade špinavé.... dolu hlina, okolo hladiny žltý špinavý pás , ako za 3,5eura je to hrozné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prihláste sa pre pridanie názoru.
Posledná úprava Štvrtok, 23 Júl 2009 21:18